Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
12

دوازدهمین جلسه هم اندیشی رسته ذوب و ریخته گری روز شنبه 11 دی  ماه با حضور حداکثری اعضا و چندین شرکت جدید در دفتر انجمن برگزار شد.

بهادراحرامیان، عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: در این جلسه با تبادل نظر اعضا وضعیت بازار مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با توجه به افزایش قیمت هایی که در نهاده های تولید در هفته گذشته اتفاق افتاد و نیز به دلیل تعمیرات برخی واحدهای تولیدی نظیر ارفع و پاسارگاد در طول هفته جاری و توقف تولید در این واحدها، تصمیم گیری شد که شرکت ها سیاست تثبیت قیمت را دنبال کنند.

احرامیان ادامه داد: از دیگر موضوعات مطرح شده، موضوع عرضه های فولاد کاوه جنوب در بورس بود که با مسئولان این شرکت تعامل خوبی صورت گرفت و توافق شد تا این شرکت در سیاست و راهبردهای فروش خود، هماهنگی بیشتری با دیگر شرکت های رسته ذوب داشته باشند .

احرامیان به موضوع سوم که در این جلسه پیگیری شد نیز پرداخت و عنوان کرد: پیرو درخواست های اعضای رسته ذوب و حتی سایر رسته های انجمن، مقرر شد انجمن نتیجه رایزنی خود با سازمان امور مالیاتی در رابطه با خرید و فروش های بدون فاکتور شمش و میلگرد توسط برخی واحدهای غیر عضو را به اطلاع اعضا برساند.

در گروه: اخبار خاص
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: استیل ایران
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها