Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
14

دومین جلسه هم اندیشی تولیدکنندگان ناودانی و نبشی صبح سه شنبه 14 دی ماه در محل انجمن تولیدکنندگان فولاد با حضور بیش از ۸۰ درصد از تولیدکنندگان نبشی و ناودانی برگزار شد.

مصطفی عبدالهی، مدیرعامل نورد فولاد تهران و رئیس هیئت مدیره صنایع تولیدی نورد گرم فلز با بیان این که طی 2 تا 3 هفته آینده امنیت به بازار نبشی و ناودانی آمده و ثبات نسبی حاکم خواهد شد، گفت: در جلسه ناودانی و نبشی که دومین جلسه هم اندیشی این رسته بود خروجی خوبی حاصل شد و مقرر شد در بحث هماهنگی قیمت ها، ثبات بازار مدنظر قرار گیرد تا اطمینان و امنیت به بازار باز گردد.

وی افزود: این هفته همچنین کاهش مقطعی قیمت ها را خواهیم داشت. مشهد، تبریز، یزد و نیز ابهر، زنجان و قم با توجه به دوری راه و کرایه های حمل امکان کاهش قیمت ها را بیش تر از سایرین دارند.

عبدالهی خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین مطرح شد که البرز غرب و ناب تبریز جزو کارخانه های A قرار گیرند و به جهت کیفیت محصولات می تواند نسبت به سایر تولیدکنندگان قیمت های بالاتری را اعلام نماید.

وی ادامه داد: قرار است در هفته آتی درمورد خرید شمش بحث و تبادل نظر شود تا هم خرید بدون فاکتور صورت نگیرد و هم شمش با کیفیت خریداری شود. از اینرو تفاوت ۳۰۰ تومانی در قیمت شمش و محصول رعایت گردد تا کارخانه ها توجیه تولید داشته باشند و با کیفیت مطلوب تولید نمایند.

مدیرعامل نورد فولاد تهران مهم ترین نتیجه این جلسات هم فکری و هم اندیشی را بازگشت امنیت و اطمینان خاطر به بازار دانست و گفت: با تزریق این اعتماد به نفس، شاهد کاهش یا افزایش های هیجانی قیمت ها نخواهیم بود.

در گروه: اخبار خاص
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها