Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
19

شاخص بورس اوراق بهادار در نوزدهمین روز دی ماه سال 95، با رشد 6 واحدی در پله 78 هزار و 833 واحد و شاخص فرابورس با ریزش بیش از یک واحدی به پله 835 واحدی سقوط کرد.

در معاملات امروز تعداد 862 هزار و 114 سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و 372 میلیون و 590 هزار ریال در بیش از 55 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.
بر این اساس شاخص‌ قیمت (وزنی-ارزشی) 2 واحد، شاخص بازار اول 57 واحد رشد و شاخص بازار دوم 282 واحد، شاخص آزاد شناور یک واحد، شاخص کل(هم‌وزن) 31 واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) 39 واحد کاهش را تجربه کردند.
نمادهای پر بیننده معاملات امروز، ایران خودرو، پارس خودرو، سایپا، فولاد مبارکه اصفهان با روند صعودی و نمادهای سرمایه‌گذاری سایپا با روند نزولی، پالایش نفت تهران، ایران ارقام بدون تغییر به کار خود پایان دادند.

شاخص بازار فرا‌بورس با ریزش بیش از یک واحدی به پله 837 واحدی سقوط کرد.
در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد 203 هزار و 133 سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و 921 میلیون و 676 هزار ریال در بیش از 42 هزار نوبت معاملاتی داد وستد شد.
در معاملات بازار فرابورس سهامی ذوب آهن اصفهان، زرین معدن آسیا، پالایش نفت لاوان، پتروشیمی زاگرس با روند صعودی و نمادهای معدنی کیمیای زنجان گستران، قاسم ایران، آتیه داده پرداز با روند نزولی به کار خود پایان دادند.

در گروه: عمومی
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: میزان
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها