Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
30

به گزارش استیل ایران، چهارمین نشست هم اندیشی تولیدکنندگان نبشی و ناودانی روز گذشته 29 دی ماه برگزار شد و تثبیت قیمت مهم ترین تصمیم این جلسه بود. ضمن اینکه چند شرکت از جمله آریان فولاد و فایکو هم به شرکت های حاضر در این جلسات اضافه شدند.

حمید رضا طاهری زاده نایب رئیس هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در خصوص این جلسه و نتایج آن گفت: این جلسه با حضور تعداد زیادی از نوردکاران نبشی و ناودانی برگزار شد و بیشتر مباحثی پیرامون ایجاد ثبات در بازار و پرداخت های مالیاتی به موقع مطرح شد.

وی با تاکید بر افزایش کیفیت محصولات تولیدی کارخانجات نوردی اضافه کرد: بحث مهم دیگر این بود که تلاش شود در حوزه نبشی و ناودانی هم  شمش های با کیفیت از کارخانجاتی که استانداردهای لازم را دارند خریداری شود تا نبشی و ناودانی با کیفیت در بازار داشته باشیم. در واقع قرار شد کمپین عدم خرید شمش بی کیفیت و بدون فاکتور با جدیت ادامه پیدا کند چرا که این مسئله هم به نفع مصرف کنندگان است و هم تولیدکنندگان.

طاهری زاده خاطر نشان کرد: خوشبختانه این جلسات از رقابت منفی در بازار جلوگیری کرده و موجب شده ثبات در بازار حاکم شود و لذا قرار شد که تولیدکنندگانی که در جلسات این رسته حضور دارند این هفته نیز قیمت فروش خود را ثابت نگه دارند.
برای خواندن اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

در گروه: اخبار خاص
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها