Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
23

شرکت فولاد میبد، از سال 88 بعد از سال­ها فعالیت، اعلام ورشکستی می ­کند و تعطیل می­شود و حدود 400 نفر از کارمندان این شرکت بیکار می­ شوند. اما این شرکت در تاریخ 22 بهمن سال گذشته(1395) بعد از 7 سال با تبلیغات رسانه­ ای و مصاحبه ­ی فرماندار و صاحب شرکت شروع به کار می­ کند و نیروهای مورد نیاز خود را می ­گیرد.

این بار شرکت فولاد طولی نمی ­کشد و در ظرف کمتر از یک سال در مرداد 96 به تعطیلی کشیده می­ شود و حدود 300 نفر از پرسنل این شرکت در حالی که تمامی نیروها بدون بیمه ­ی بیکاری و فقط با دریافت 2 ماه حقوق اولیه ­ی­ خود، بیکار می­ شوند. این در حالی است که نیروهای این شرکت با وعده و وعید مسئولین فولاد و حمایت فرمانداری شغل قبلی خود را رها کردند و کارمند این شرکت شدند.

اکنون کارگران و پرسنل این شرکت با عدم دریافت حقوق در وضع بسیار بد مالی به سر می­ برند. با وجود این که کاگران از ارگان­ های مختلف، از جمله فرمانداری، استانداری و نماینده­ی مجلس و .. پیگیری کردند ولی نتواستند حقوق خود را استیفا کنند. کارگران، از مسئولین کشوری و استانی عاجزانه تقاضا دارند؛ مشکلشان را پیگیری کنند؛ شاید مرهمی باشد بر زخم آن­ها.

به نقل از کارشناسان، این شرکت با هزینه­ ی بسیار بالا راه ­­اندازی شده و دارای ظرفیت مناسب، برای تولید فولاد می­ باشد. با بهره­­ گیری درست و مدیریت صحیح امکان احیای این شرکت است و توانایی این را دارد نیروهای پرسنلی خود را تا 1000-1500 نفر گسترش دهد؛ ولی به دلیل مدیریت ضعیف این شرکت کمتر از یک سال به تعطیلی کشیده می ­شود و تمامی نیروهای ان بیکار می­ شوند.

 

در گروه: فولاد
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: تهران پرس
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها