Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
01

بیستمین دوره سمپوزیوم سالانه فولاد با رویکرد توسعه صنعت فولاد با حفظ محیط زیست و بازیافت پسماندها ۸ و ۹ اسفند ماه ۹۶ در جزیره کیش برگزار می شود.

 این سمپوزیوم زمستان هر سال از سوی انجمن آهن و فولاد ایران و با همکاری یکی از واحدهای فولاد کشور در یکی از شهرهای صاحب صنعت برگزار می شود امسال در روزهای هشتم و نهم اسفند در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

استقرار منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در جنوب ایران، بندرعباس و حضور شرکتهایی نظیر فولاد هرمزگان، مجتمع فولاد جنوب، فولاد کاوه جنوب کیش، صبا فولاد خلیج فارس، گندله سازی مادکوش، آلومینیوم المهدی و فعالیت شرکتهای ذوب آهن اصفهان، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان، فولاد خراسان، فولاداکسین، فولاد گیلان، فولاد ارفع، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، فولاد بناب تبریز، ملی مس، سنگ آهن گل گهر سیرجان و دیگر شرکت های معدنی و صنعتی در این منطقه، استان هرمزگان را در جایگاه قطب سوم فولاد ایران قرار داده است .

فعالان عرصه فولاد در این سمپوزیوم آخرین دستاوردهای پژوهشی، موانع و چالشها، نحوه تعامل بایکدیگر و راهکارهای پیشبرد اهداف را بایکدیگر بررسی می کنند.Image result for ‫سمپوزیوم  فولاد 96‬‎

در گروه: اطلاعیه ها
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها