Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
17

به گزارش استیل ایران، انجمن تولید کنندگان فولاد ایران در راستای دستیابی به اطلاعات دقیق از وضعیت و جغرافیای صنعت فولاد کشور و همچنین برنامه ریزی علمی و کارشناسی در جهت تحقق هر چه بهتر اهداف و فعالیت های این انجمن در زمینه های مختلف از جمله برنامه ریزی تأمین مواد اولیه، توسعه صادرات، بهینه سازی سرمایه گذاری ها و ... در حال تدوین و به روز رسانی اطلس ملی فولاد ایران می باشد.

این طرح مجموعه ای از اطلاعات جامع کلیه واحدهای تولیدی زنجیره فولاد کشور اعم از معادن تا محصولات نهایی را در بر می گیرد و شامل یک نقشه جغرافیایی است که نشان دهنده جانمایی کلیه واحدهای صنعت فولاد روی نقشه ایران، به همراه اطلاعات محصولات، فرآیندها و ظرفیت تولید واحدها، مشخصات و جانمایی طرح های فولادی در حال ساخت و همچنین اطلاعات و آمار کلیدی صنعت فولاد کشور می باشد که با تیراژ بالا تهیه و چاپ خواهد شد و به همراه نرم افزار بانک اطلاعاتی مربوطه برای کلیه واحدهای فولادی، وزارتخانه ها و سازمان های مرتبط مانند ایمیدرو، شرکت ملی فولاد ایران و.... به عنوان مرجع رسمی اطلاعات صنعت فولاد کشور ارسال و در دوره های زمانی مناسب نیز به روزرسانی خواهد گردید.

لذا جهت به روز نمودن اطلاعات آن واحد تولیدی، خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به تکمیل اطلاعات آن شرکت در قالب پرسشنامه پیوست و عودت پرسشنامه به پست الکترونیک  ATLAS@Steeliran.orgیا فکس به دفتر انجمن حداکثر تا پایان دی ماه سال جاری اقدام گردد.

فرم پرسشنامه در زیر به پیوست تقدیم می گردد.

در گروه: اطلاعیه ها
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع
| نظر (3) RSS comment feed

نظر ها

مسعود
# مسعود
پنجشنبه, 21 تیر,1397 11:19 ق.ظ
واقعا برای رسیدن به آمار دقبق شما نیاز به خویش اظهاری مجتمع ها و شرکتها دارید؟؟
چرا یک سامانه ندارید؟
سید تقی حسینی
# سید تقی حسینی
جمعه, 23 آذر,1397 12:57 ب.ظ
سلام تهیه اطلس ملی فولاد کار بسیار ارزنده می باشد از آن ارزشمند تر انجام کارهای تخصصی و کاربردی می باشد اینجانب در سال ۹۲ اینجانب ایده وطرح تشکیل شرکت مادر تخصصی تعمیرات اساسی صنایع فولادبا تمام جزئیات به مدیر عامل وقت فولاد مبارکه را ارائه نمودم
سید تقی حسینی
# سید تقی حسینی
جمعه, 23 آذر,1397 01:03 ب.ظ
سلام پیشنهاد می شود انجمن جهت کارهای تخصصی بصورت متمرکز وارد عمل شود اینجانب چند ایده و طرح دراین خصوص دارم

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها