Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
25

احمد سعدی، مدیرعامل مجتمع فولاد البرز غرب ضمن بیان این مطلب که صنعت فولاد یک، صنعت مادر و به عبارت دیگر فنداسیون تمام صنایع می باشد گفت: در صورتی که این صنعت به هر دلیلی از جمله عدم توازن، بیمار باشد حتما در کاهش کارایی عملکرد صنایع دیگر و کل اقتصاد نقش بزایی دارد.

وی افزود: در کشور ایران زنجیره فولاد نه در ظرفیت، نه در قیمت و نه در محل اجرا متوازن نمی باشد.

سعدی ادامه داد: شاخه های این صنعت مثل یک زنجیر به هم متصل شده اند و چنانچه هر یک به علت عدم توازن چاق و لاغر شوند، کل زنجیره دچار گسستگی می شوند. لذا دردسر و مشکلات یک حلقه به سایر حلقه ها هم سرایت می کند و در صورتی که از همه نظر توازن برقرار باشد، همه ذی نفع می شوند.

مدیرعامل مجتمع فولاد البرز غرب مهم ترین عامل ایجاد توازن در زنجیره فولاد را دولت دانست و اظهار داشت: اگر در صدور مجوزات دقت شود از سرچشمه جلوی عدم توازن گرفته می شود که خوشبختانه به این مهم در سال های اخیر توجه شده است.

وی در خاتمه گفت: بررسی و مطالعه دقیق نیاز کشور و منطقه توسط انجمن فولاد و دولت می تواند در شکل گیری خوشه های صنعتی متوازن موثر باشد. همچنین ارائه آمار و ارقام دقیق و مستند به سرمایه گذاران و توجه به صادرات موجب توازن بیشتر در زنجیره فولاد خواهد شد.

در گروه: فولاد
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: چیلان
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها