Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
02

رتبه بندی IMI100 در ۲۰ سال گذشته از سوی سازمان مدیریت صنعتی صورت می گیرد و روش آن براساس شاخص های واقعی، کمی و عددی و براساس الگوی برگرفته شده از رده بندی جهانی فورچون ۵۰۰ می باشد.

گفتنی است، شرکت فولاد مبارکه رتبه دوازدهم را در بخش درآمد/فروش در میان ۵۰۰ شرکت برتر از آن خود کرد. فروش این شرکت از حدود ۱۰۰ هزار و ۴۶۲ میلیارد ریال در سال ۹۴ به ۱۳۶ هزار و ۲۲ میلیارد ریال در سال ۹۵ رسیده است. شرکت فولاد خوزستان رتبه ۳۳، گل گهر رتبه ۳۸، چادرملو رتبه ۵۷، فولاد هرمزگان رتبه ۷۶ و میدکو رتبه ۸۰ را به خود اختصاص دادند.

فولادخوزستان درآمد/فروش را از ۴۲ هزار و ۱۹۷ میلیارد ریال در سال ۹۴ به ۴۸ هزار و ۲۳۲ میلیارد ریال در سال ۹۵/، گل گهر از ۲۲ هزار و ۲۳۸ میلیارد ریال به ۳۵ هزار و ۸۴۸ میلیارد ریال، چادرملو ۱۵ هزار و ۲۳۳ میلیارد به ۲۱ هزار و ۷۴۰ میلیارد ریال، فولاد هرمزگان از ۱۰ هزار و ۱۳۰ میلیارد ریال به ۱۵ هزار و ۱۳۴ میلیارد ریال و میدکو از ۱۰ هزار و ۱۵۷ میلیارد ریال به ۱۴ هزار و ۵۴۵ میلیارد ریال رساند.

شایان ذکر است، رتبه پنجم شرکت های برتر در ایجاد اشتغال و ارزش افزوده از میان ۵۰۰ شرکت، از آن فولاد مبارکه شد. میدکو همچنین جزو ۱۰ شرکت برتر صادرات گرا قرار گرفت.

در گروه: فولاد
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: چیلان
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها