Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
18

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از شکسته شدن رکوردهای تولید در زیرمجموعه‌های این شرکت خبر داد.


بهرام سبحانی با اشاره به نام‌گذاری امسال به سال حمایت از کالای ایرانی در رابطه با اقدامات فولاد مبارکه در این سال اظهار کرد: فولاد مبارکه در سال جدید تأمین نیاز داخل و حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

وی در ادامه افزود: صنعت فولاد از جمله صنایع پر مزیت کشور است و وجود نیروهای جوان، دانش فنی بومی، بهره‌مندی از منابع غنی معدنی، در دسترس بودن آب‌های بین‌المللی و وجود منابع فراوان انرژی باعث شده تا توسعه صنعت فولاد به منظور تأمین نیاز داخل و رشد بازارهای صادراتی، از صرفه اقتصادی برخوردار شود.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با اشاره به موفقیت‌های حاصل شده در سال 96 و همچنین سال جدید تصریح کرد: با وجود گذشت تنها 2 هفته از آغاز سال جدید، موفقیت‌های مهمی در گروه فولاد مبارکه حاصل شده است.

سبحانی ادامه داد: در روزهای ابتدایی سال، رکوردهای مهم تولید در شرکت‌های زیر مجموعه گروه فولاد مبارکه از جمله فولاد هرمزگان، فولاد سنگان، واحد فولادسازی مبارکه و فولاد سفید دشت شکسته شد.

وی در تشریح جزئیات این اتفاقات خاطرنشان کرد: فولاد هرمزگان در سال 96 موفق به عبور از ظرفیت 1.4 میلیون تن تختال شد که این اتفاق حاصل به نتیجه رسیدن سرمایه‌گذاری‌های هدفمند فولاد مبارکه در این شرکت و تلاش مدیران و کارکنان آن است.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه توضیح داد: در فولاد سفید دشت نیز برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته نتیجه داد و 63 درصد از کل پروژه، تکمیل شد که بیشترین میزان پیشرفت در پروژه‌های فولادی استانی است.

سبحانی متذکر شد: دیگر موفقیت زیر مجموعه‌های فولاد مبارکه در فولاد سنگان و با ثبت رکورد تولید روزانه 13 هزار تن محصول ثبت شد که تولید سالانه این واحد را برای اولین بار به 1.1 میلیون تن رساند.

وی اضافه کرد: همچنین طی مراسمی در شهر پکن، از شرکت فولاد مبارکه اصفهان و 17 سازمان دیگر به عنوان برندگان جایزه سازمان‌های دانشی برتر آسیا (MAKE) در سال 2017، تقدیر به عمل آمد.

به گفته مدیرعامل فولاد مبارکه، در چهارمین روز بهار 97 تلاشگران ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم با تولید 121 ذوب، از مرز ظرفیت نامی روزانه عبور کردند.

سبحانی تأکید کرد: در روز 11 فروردین نیز تلاشگران ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم با تولید 122 ذوب در روز رکوردی جدید به ثبت رساندند.

وی عنوان کرد: این رکوردشکنی‌ها حتی در تعطیلات نیز ادامه داشت و در سیزدهمین روز از سال جدید، رکورد تولید روزانه در نورد گرم به میزان 20 هزار و 104 تن «کلاف گرم» شکسته شد.

مدیرعامل فولاد مبارکه در پایان تصریح کرد: موفقیت‌های حاصل شده در سال جدید نوید بخش آغاز سالی پر موفقیت برای فولاد مبارکه و صنعت فولاد کشور است و با به ثمر رسیدن طرح‌های توسعه فولاد مبارکه در سال جاری این موفقیت‌ها بیشتر نیز خواهد شد.

در گروه: فولاد
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: فارس
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها