Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
27

مهرداد تولاییان، معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان گفت: تولید مجدد ریل U33 از روزهای آخر خرداد ماه در کارگاه نورد ۶۵۰ آغاز گردیده و برنامه ما این است که در مرداد ماه یک محموله ۳۰۰۰ تنی که تمام مراحل تایید فنی آن طی شده باشد به راه آهن جمهوری اسلامی تحویل بدهیم.

وی افزود: در این خصوص برنامه ای تعیین شده که تحویل در ماه های اول ۳۰۰۰ تن بوده و در ماه های آتی این عدد افزایش یابد.

تولاییان اظهار داشت: در بحث تولید ریل  UIC60 با توجه به اینکه شمش مورد نیاز آن از کارگاه فولاد سازی تامین می شود و در مرداد ماه نیز مراحل راه اندازی VD را داریم، امیدواریم بتوانیم تا آخر مردادماه تولید آزمایشی شمش ریل UIC60 را در فولادسازی انجام دهیم و در شهریور ماه شمش قابل تحویل به نورد ۶۵۰ تولید گردد. طبیعتاً مراحل اجرایی تولید انبوه ریل UIC60 در نورد ۶۵۰ از مهرماه انجام می شود و پیش بینی ما این است که با شرایط و امکاناتی که داریم در نیمه دوم سال جاری ریل UIC60 را نیز به مشتری تحویل خواهیم داد.

معاون بهره برداری شرکت خاطرنشان کرد: واقعیت این است که ما تاکنون یک محموله ۵۰۰ تنی ریل را تحویل داده ایم و به منظور جلب رضایت مشتری باید بتوانیم طی چند مرحله حداقل محموله های ۳۰۰۰ هزار تنی را تحویل راه آهن بدهیم تا آنها نیز در خصوص تامین این محصول استراتژیک آسوده خاطر باشند.

در گروه: فولاد
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: چیلان
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها