Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
27

نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با محوریت نمایشگاه بومی سازی، توسعه تکنولوژی و افزایش توان تأمین برگزار می شود. انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، این رویداد ملی را به عنوان بزرگترین گردهمایی تولیدکنندگان، تامین کنندگان، بازرگانان و متخصصان صنعت فولاد ایران طی ۴ روز از ۱۷ الی ۲۰ دیماه ۱۳۹۷ در برج میلاد تهران برگزار می کند.

مراسم افتتاحیه

مراسم افتتاحیه و جشنواره ملی فولاد طی یک روز در ۱۷دیماه سال جاری در سالن همایش های برج میلاد تهران و نمایشگاه بومی سازی نیز طی ۴ روز از ۱۷ تا ۲۰ دیماه در سالن های نمایشگاهی برج میلاد شروع بکار می کند.

جشنواره ملی فولاد همراه با سخنرانی، پنل های تخصصی و اهدای جوایز ملی فولاد خواهد بود و در نمایشگاه بومی سازی نیز تولیدکنندگان فعال کشور در کنار تأمین کنندگان حضور خواهند داشت.

شرکت کنندگان در جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد می توانند علاوه بر حضور در کارگاه های تخصصی، سخنرانی ها و پنل های تخصصی، مذاکرات تجاری به معرفی کارنامه بنگاه تولیدی خود در حوزه بومی سازی بپردازند و در فضایی تخصصی در جریان توانمندی شرکت های داخلی در حوزه بومی سازی، توسعه تکنولوژی و ساخت داخل قرار گیرند.

ویژگی نمایشگاه: حمایت و تکمیل بانک اطلاعاتی تأمین کنندگان

یکی از ویژگی های این رویداد توجه ویژه به شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها و شتاب دهنده ها در حوزه بومی سازی است که با تکمیل بانک اطلاعاتی تأمین کنندگان، فرآیند ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان تسهیل می گردد و حتی در مواردی حمایت مالی از تأمین کنندگان صورت می گیرد. بنابراین، نکته قابل توجه در این جشنواره و نمایشگاه، پذیرش ریسک بومی سازی توسط فولادسازان و شرکت ‌های بزرگ معدنی و حمایت آنها از داخلی سازی قطعات و تجهیزات مورد نیاز است که برای اولین بار در کشور اتفاق می افتد.

ترکیب نمایشگاه 

تأمین کنندگان در نمایشگاه ملی بومی سازی در ۷ گروه بندی صورت می گیرد:

  • میز مکانیک شامل قطعات و تجهیزات مکانیکی
  • میز سیالات شامل قطعات و تجهیزات پنوماتیکی، هیدرولیکی، تاسیساتی، روانکارها و آزمایشگاهی
  • میز برق شامل قطعات و تجهیزات برقی، الکتریکی، ابزار دقیق، اتوماسیونی و آزمایشگاهی
  • میز مواد شامل مواد مصرفی، مواد اولیه، استحصال پسماندها و فروآلیاژها
  • میز نسوز شامل انواع جرم ها، نسوزها و تجهیزات وابسته
  • میز انتقال مواد شامل قطعات و تجهیزات مرتبط با انتقال مواد نظیر نوار نقاله ها و رول ها
  • میز تحقیق و پژوهش شامل متالورژی، فرایند، انرژی و محیط زیست به معرفی توانمندی های خود می پردازند و جلسات و هم اندیشی های کاری بین مدیران شرکت های فولادی و تأمین کنندگان صورت خواهد گرفت.

تولیدکنندگان بزرگ کشور همانند فولاد مبارکه اصفهان، ذوب آهن اصفهان، فولاد خراسان، فولاد خوزستان، هلدینگ کاوه پارس، میدکو، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، فولاد آلیاژی ایران، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، فولاد یزد، فولاد غرب آسیا، فولاد امیرکبیر کاشان، فولاد متیل، صنایع ورق های پوششدار تاراز، شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، فولاد صنعت بناب، کاوش جوش، خوارزمی، فولاد کاوه جنوب کیش، فولاد هرمزگان و برخی دیگر از شرکت های فولادی و شرکت های فعال در حوزه تامین زنجیره فولاد نیز همگی در این نمایشگاه حضور دارند و یک ارتباط شبکه ای بین شرکت های فولادی و تأمین کنندگان در پلن نمایشگاه تعریف شده است.

حامیان و مشارکت کنندگان

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) حامی نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران هستند و هلدینگ فولاد مبارکه اصفهان نیز از حامیان اصلی این رویداد ملی می باشد.

نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران همچنین با مشارکت فولاد خوزستان، ذوب آهن اصفهان، فولاد خراسان، هلدینگ میدکو، هلدینگ کاوه پارس، فولاد هرمزگان، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، فولاد کاوه جنوب کیش، فولاد غرب آسیا، فولاد یزد، فولاد غدیر ایرانیان، فولاد یزد، فولاد آلیاژی ایران و تعدادی دیگری از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان فولاد برگزار می گردد.

برای اطلاعات بیشتر درباره حامیان اینجا کلیک کنید.

 فرم های ثبت نام در جشنواره و نمایشگاه

– دانلود فرم ثبت نام در جشنواره

– دانلود فرم ثبت نام در نمایشگاه

– دانلود دستورالعمل نمایشگاهی شماره 1 و 2

– دانلود دستورالعمل نمایشگاهی شماره ۲

-پوستر جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد

اطلاعات تماس

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، مشارکت و حضور در این جشنواره و نمایشگاه تخصصی با شماره های ۴-۸۸۵۵۱۷۰۱-۰۲۱ و در صورت ضرورت با شماره ۰۹۱۰۹۱۸۰۸۳۳ تماس حاصل نمایید و یا در شبکه های اجتماعی پیام دهید.

در گروه: اخبار خاص
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها