Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
27

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: در حال حاضر نوسانات نرخ ارز و قیمت های جهانی بر بازار فولاد داخلی اثرگذار است اما به طور کلی آرامش نسبی بر معاملات حاکم است و حجم عرضه ها در بورس کالا نیز مطلوب ارزیابی می شود.

 رسول خلیفه سلطان گفت: پس از سپری کردن دوران پرالتهاب بازار فولاد در ماه های ابتدایی سال، معاملات به تعادل رسیده و اگر نوسانی هم در قیمت ها مشاهده می شود قابل مدیریت و تنظیم است.

وی افزود: عمده دلیل نوسانات قیمت ها، تغییرات نرخ ارز و قیمت جهانی محصولات است که به طبع بازار داخلی را تحت تاثیر قرار می دهد، اما این نوسانات قابل مدیریت بوده و به عبارتی شرایط ویژه بر بازار حاکم نیست.

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد با تاکید بر اینکه تلاطمی در بازار فولاد وجود ندارد، اظهار داشت: باید با تدابیر مناسب شرایطی فراهم شود تا همواره مصرف کنندگان از نوسان قیمت ها لطمه نبینند که عرضه هرچه محصولات در بورس کالا به آرامش و تعادل بازار کمک می کند.

خلیفه سلطان در پایان گفت: در حال حاضر فولادسازان محصولاتشان را با حجم مطلوبی در بورس کالا عرضه می کنند اما به طور طبیعی هرچه بر مقدار عرضه ها افزوده شود، از نوسان قیمت و احتمال ایجاد التهاب در بازار جلوگیری می شود.

در گروه: فولاد
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: اقتصادآنلاین
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها