Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
04

محمدرضا پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده کرمان و راور در بازدید از ذوب آهن اصفهان حمایت از واحدهای تولیدی کشور در شرایط کنونی را بیش از هر زمان دیگری ضروری دانست و اظهار کرد: ذوب‌آهن اصفهان اخیرا دستاوردها و موفقیت‌های خوبی حاصل کرده و در رفع نیاز کشور به مقاطع ساختمانی و صنعتی بیش از وظیفه خود عمل کرده است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: مشکل اصلی این شرکت مربوط به تامین مواد اولیه به‌ویژه سنگ‌آهن است که منجر به خالی ماندن نیمی از ظرفیت تولیدی این شرکت شده و تولید اقتصادی این شرکت را متاثر ساخته است.

پور ابراهیمی گفت: برای حل این مشکل به دنبال راه‌حل‌های اساسی هستیم و به این منظور در کمیسیون اقتصادی مجلس، جلسه‌ای با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌شود و به‌زودی شاهد اتفاقات خوبی درخصوص حل این مشکل خواهیم بود.

وی افزود: به‌رغم تمام این مشکلات، ذوب‌آهن اصفهان در تولید، صادرات و صرفه‌جویی در انرژی، عملکرد خوبی داشته است اما این شرکت باید با تمام ظرفیت خود کار کند، تا شاهد تولیدی اقتصادی‌تر باشیم.

رئیس گروه اقتصادی مجلس تصریح کرد: برای تامین مالی طرح‌های این شرکت نیز بر اساس بسته تامین مالی پیشنهادی ذوب‌آهن، اقداماتی در دستور کار قرار می‌گیرد.

در گروه: فولاد
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: چیلان
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها