Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
17

خداداد غریب پور رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: می توان اذعان کرد که بعد از انقلاب، حوزه معدن و صنایع معدنی به ویژه بخش فولاد بیشترین رشد را در اقتصاد داشته است.

وی افزود: برخی از نتایج سرمایه گذاری های صورت گرفته ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی، کسب رتبه دهم جهانی در تولید فولاد و دومی در تولید آهن اسفنجی است.

غریب پور خاطرنشان کرد: ایمیدرو در حوزه فولاد وظیفه تسهیل گری و توسعه دارد. یعنی وظیفه توانمند سازی بخش خصوصی بر عهده این سازمان توسعه ای است و باید تلاش کرد سرمایه گذاری در این بخش در راستای طرح جامع فولاد و نقشه راه معدن صورت بگیرد.

وی تصریح کرد: این وظیفه اصلی ما است و به همین دلیل ابتدا از بخش اکتشافات معدنی شروع کردیم و توسعه علمی اکتشافات و استفاده از ظرفیت سازمان های زمین شناسی و اکتشافات معدنی را در دستور کار قرار دادیم. از سوی دیگر در حوزه صادرات فولاد، مسائل با هماهنگی تولیدکنندگان، بانک مرکزی و گمرک پیگیری شد و جلسات متعددی برگزار و با توجه به گفت و گوهای خوبی که با بانک مرکزی و تولیدکنندگان صورت گرفت، مسائل تا حدود زیادی حل شده چراکه بخشی از ارز حاصل از صادرات باید صرف تامین قطعه یا بدهی های ارزی شود.

در گروه: فولاد
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: چیلان
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها