Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
04

عضو انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: مدل‌های فروش ما تحریم پذیر نیستند و نمی‌توانند کانال‌های ما را مسدود کنند. از سال گذشته ما تحریم بانکی و مالی هستیم اما با این وجود باز هم به صاردات خود ادامه دادیم به طوری که در دوسال گذشته 9 میلیون تن افزایش صادرات با این شرایط داشتیم پس نمی‌توان به این راحتی صادرات فولاد ایران را تحریم کرد.


احمد دنیا نور در خصوص تاثیر تحریم‌های جدید آمریکا بر صادرات فولاد گفت: ما در سال‌های اخیر همواره تحریم بوده‌ایم اما در آن شرایط باز هم به فروش فولاد خود ادامه دادیم و اعمال این تحریم‌ها هیچ اثر کاهشی بر میزان صادرات ما نخواهد داشت و فقط زحمت صادرکنندگان ما را بیشتر می‌کند.

عضو انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران افزود: مدل‌های فروش ما تحریم پذیر نیستند و نمی‌توانند کانال‌های ما را مسدود کنند. از سال گذشته ما تحریم بانکی و مالی هستیم اما با این وجود باز هم به صاردات خود ادامه دادیم به طوری که در دوسال گذشته 9 میلیون تن افزایش صادرات با این شرایط داشتیم پس نمی‌توان به این راحتی صادرات فولاد ایران را تحریم کرد.

وی در خصوص وضعیت فولاد در سال 97 گفت: سال گذشته سال پر رونقی برای فولاد کشور بود و اگر صادرات ما 10 درصد کاهش پیدا کرد به سبب تقاضای داخل بود زیرا اولویت ما تامین بازار داخل است. انتظار داریم سال 98 نیز این رونق ادامه پیدا کند و صادرات فولاد افزایش یابد.

مدیرعامل فولاد جنوب تصریح کرد: دولت می‌تواند با یک برنامه ریزی هدفمند برای واحدهای کوچک فولادی به این رونق کمک کند. در حال حاضر مذاکراتی را با دولت برای تامین فولاد و آهن جهت بازسازی مناطق سیل‌زده آغاز کردیم تا از این طریق این واحدهای کوچک تقویت شوند و فولاد سازان کشور آماده تامین تمام نیاز مناطق سیل‌زده هستند.

وی با اشاره به مشکلات این صنعت گفت: بحث کامل نبودن زنجیره تولید و صادرات سنگ آهن مشکلی است که در آینده ممکن است گریبانگیر ما شود ضمن آنکه الان نیز معوقات بانکی و سودهای حجیم شده باعث شده که واحدهای تولید فولاد در جاهایی با مشکل مواجه شوند. ما اکنون 150 واحد فعال تولید فولاد داریم که نزدیک به یک میلیون نفر در آنها مشغول به کار هستند.

در گروه: فولاد
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: ایلنا
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها