Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
04

دیروز جلسه هم افزایی هیئت مدیره انجمن توليدكنندگان فولاد ایران و انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران (ستصا) در محل انجمن فولاد و با حضور رئیس و اعضای هیئت مدیره و دبیر دو انجمن برگزار شد.

دکتر بهرام سبحانی، رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در خصوص این جلسه به  چیلان  گفت: انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران درخواست جلسه مشترک با انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران را داشتند و در همین راستا جلسه مذکور برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه، انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی در ابتدا پتانسیل ها و توانمندی های خود را برای پشتیبانی از صنعت فولاد در قالب راهبرد بومی سازی انجمن فولاد مطرح نمودند.

سبحانی خاطرنشان کرد: در زمینه تامین تجهیزات مورد نیاز صنعت فولاد بحث و تبادل نظر صورت گرفت تا شاهد ارتباط دو سویه این دو انجمن و افزایش سطح بومی سازی و استفاده از توان داخلی در زنجیره فولاد کشور باشیم.

رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران ادامه داد: این ارتباط قرار است از طریق کارگروه مشترک دو انجمن و جلسات مستمر میان اعضای انجمن ها و کمیته بومی سازی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران برقرار گردد. همچنین تبادل لینک در وب سایت ها، معرفی اعضاء انجمن ستصا به واحدهای فولادی و مشارکت این انجمن در سامانه بومی سازی از دیگر برنامه های توسعه همکاری میان دو انجمن می باشد.

در گروه: اخبار خاص
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها