Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
08

مهندس فرزاد ارزاني مديرعامل شركت فولاد هرمزگان به همراه مديران و معاونين اين شركت با حجت الاسلام والمسلمين عبادي زاده نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس ديدار و گفتگو کرد.

در دیدار مدیرعامل و معاونین فولاد هرمزگان با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، مهندس فرزاد ارزانی گزارشی از فعالیت های شرکت فولاد هرمزگان و عملکرد این شرکت ارائه داد و گفت: فولاد هرمزگان در زمینه مسئولیت های اجتماعی نیز در استان فعال بوده و با دستگاه های مربوطه همکاری لازم را داشته و درحد توان در این زمینه اقداماتی را انجام داده است.

مهندس ارزانی با اشاره به مشکلات واحدهای تولیدی در خصوص مواد اولیه گفت: عدم تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی منجر به مشکلات عدیده ای خواهد شد و واحدها را به تعطیلی خواهد کشاند.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با بیان اینکه فولاد یک صنعت مادر است گفت: صنعت فولاد در اقتصاد ملی نقش مهمی دارد.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به تحریم های ظالمانه و تحمیلی آمریکا گفت: در عرصه مسایل اقتصادی دشمن سبب خیرشده است و عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.

وی اضافه کرد: همه دیدیم که مقام معظم رهبری قبلا نیزبه دفعات تاکید داشتند به درآمد نفت متکی نباشید و به تعبیر ایشان تحریم ها باعث رشد ما خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با تاکید بر حمایت همه جانبه از تولید گفت: ماعادت کرده بودیم به خام فروشی و همیشه این کار رو انجام میدادیم و این چرخه بسیار باطل هست. قبول داریم که محدودیت ارزی داریم ولی تولید ملی مهمتر است و اگر مواد خام را در چرخه تولید ملی وارد کنیم، باعث رونق تولید خواهد شد؛ صادرات مواد اولیه نباید منجر به خطر افتادن فعالیت واحدهای تولیدی بشود. این کار مدیریت و صبوری میخواهد .دولتمردان ما باید این امر رو کنترل کنند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تاکید کرد: شعار مسال رونق تولید هست و همه مسئولین باید بخواهند و در این راه باید تلاش کنند، مردم نیز باید مطالبه گری کنند و عدالت را بخواهند.

وی ضمن قدردانی از تلاشها و اقدامات شرکت فولاد هرمزگان تاکید کرد: ما میتوانیم به شما کمک کنیم و با طرح مسائل و مشکلات صنعت فولاد با مسئولین استان و کشور، باری از دوش تولید برداریم و امیدواریم شاهد اتفاقات مبارکی برای اقتصاد کشور باشیم.

در پایان این دیدار مهندس ارزانی از حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده دعوت کرد تا از کارخانه فولاد هرمزگان بازدید بعمل آورند.در گروه: فولاد
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: چیلان
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها