Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
02

غریب پور ضمن تشکر از فعالیت های انجمن فولاد در زمینه بومی سازی، گفت: انجمن صنفی فولاد ایران در این زمینه به خوبی درخشید و با برگزاری نمایشگاه، اطلس فولاد و سامانه جامع بومی سازی توانایی های خود را ثابت کرد.

وی با بیان اینکه این سامانه در نقطه صفر خیلی جلوست، افزود: از قبل اطلاعات با ارزشی در مورد شرکت های فولادی وجود دارد که ما موافق به اشتراک گذاری این اطلاعات در سامانه هستیم. از این طریق سامانه می توان به میزان زیادی از اطلاعاتی که نیاز است دسترسی داشت و دیگر نیازی نباشد که شرکت ها تک به تک اطلاعات را وارد کنند.

وی ادامه داد: این سامانه قابل تعمیم به سایر حوزه های صنعتی است و امیدواریم به صنایع دیگر چون مس، سیمان و … نیز تسری پیدا کند.

رئیس هیئت عامل ایمیدرو در پایان رشد صنعت فولاد خوب دانست و گفت: نیاز ارزی فولاد کشور به ازای هر تن ۷۵ دلار است، این نیاز تا پیش از این ۱۰۰ دلار بوده است که در ماه های اخیر ۲۵ دلار کاهش داشته است. امیدواریم این سامانه در کاهش بیشتر نیاز ارزی تاثیر داشته باشد. وی همچنین اظهار داشت: تا پایان امسال تولید فولاد ما به ۲۸ تن می رسد، سالی ۳ تا ۴ تن افزایش تولید داریم. این افزایش در همه زنجیره فولادی روی می دهد.

در گروه: فولاد
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: چیلان
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها