Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
10

شرکت ذوب آهن اصفهان طی نامه‌ای به شرکت‌های کارگزاری اعلام کرده است که نرخ پایه میلگرد تولیدی این شرکت را در عرضه‌های امروز بورس کالا (دهم خرداد)، از ۶۴۳۵ تومان به ازای هر کیلو به ۶۱۰۳ تومان به ازای هر کیلو کاهش می‌دهد.

این کاهش داوطلبانه نرخ پایه توسط شرکت ذوب آهن اصفهان در راستای «تنظیم بازار مصرف، جلوگیری از افزایش قیمت‌ها، کسب رضایت مشتری و حمایت از حقوق مصرف‌کننده نهایی» صورت می‌گیرد.

فولادسازان پیش از این درخواست کنار گذاشتن قیمت‌گذاری دستوری در بازار فولاد را مطرح کرده بودند و اعلام کرده بودند که حاضرند به‌صورت داوطلبانه در جهت ایجاد ثبات در بازار فولاد اقدام کنند. حالا در عرضه‌های امروز ۱۰ خرداد، شرکت ذوب آهن اصفهان به‌صورت داوطلبانه نرخ پایه میلگرد تولیدی خود را کاهش داده است.

مجتمع فولاد خراسان هم اعلام کرده است که در عرضه‌های امروز (دهم خرداد) میلگرد تولیدی این شرکت در بورس کالا، قیمت پایه عرضه را به ۶۲۷۵ تومان به ازای هر کیلو کاهش می‌دهد. بورس کالا پیش از این قیمت پایه میلگرد تولیدی فولاد خراسان را ۶۵۳۳ تومان به ازای هر کیلو اعلام کرده بود.

مجتمع فولاد خراسان، «در راستای کاهش التهابات کاذب بازار و جلوگیری از افزایش بی‌رویه و غیرمنطقی قیمت آهن‌الات»، نرخ پایه عرضه میلگرد تولیدی خود را به‌صورت داوطلبانه کاهش داده است.

تصویر نامه شرکت ذوب آهن اصفهان و مجتمع فولاد خراسان در این رابطه را ببینید:

در گروه: فولاد
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: چیلان
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها