Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
01

قیمت‌های منتشرشده توسط متال بولتن نشان می‌دهد که قیمت فوبِ اسلب صادراتی ایران در هفته جاری، نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته و در محدوده ۳۹۰ تا ۳۹۵ دلار به ازای هر تن معامله شده است. در این هفته، قیمت فوبِ بیلت صادراتی ایران در بنادر کشور به محدوده ۳۹۰ تا ۳۹۵ دلار به ازای هر تن رسید که میانگین این قیمت‌ها، ۳۹۲.۵ دلار به ازای هر تن، رشد ۰.۳ درصدی را نسبت به قیمت‌های ۲۲ مرداد نشان می‌دهد.

متال بولتن گزارش داده است که با افزایش قیمت سنگ آهن، تولیدکنندگان ایرانی، قیمت‌های بالاتر برای بیلت صادراتی را هدف‌گذاری کرده‌اند و قیمت‌های فوبِ بین ۴۰۰ تا ۴۱۰ دلار را به مشتریان پیشنهاد می‌دهند.

یک تولیدکننده ایرانی به متال بولتن گفته است که بعد از جهش قیمت سنگ آهن در بازارهای جهانی، ما در «مذاکرات سختی با مشتریان خارجی هستیم تا قیمت فوبِ ۴۱۰ دلار به ازای هر تن را به آن‌ها بقبولانیم».

متال بولتن در عین حال گفته است که به دلیل ضعف تقاضا برای محصولات نهایی فولادی، مشتریان فعلاً برای پذیرش قیمت‌های بالاتر عجله‌ای ندارند و در واقع آن‌ها فعلاً رویه «صبر و انتظار» را پیش گرفته‌اند تا سیر قیمت‌ها در بازار روشن‌تر شود.

در نمودار زیر، قیمت اسلب و بیلت صادراتی ایران در یک ماه گذشته را ببینید:

در گروه: فولاد
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: چیلان
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها