Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
20

دکتر بهرام سبحانی رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران  اظهار داشت: تحریم جدید خزانه‌داری آمریکا علیه چند شرکت فولادی ایران نشانه استیصال و درماندگی ترامپ و شکست سیاست‌های غلط و بی‌ثمر تحریم فولاد ایران است.

دکتر سبحانی یادآور شد: دولت آمریکا یکبار صنعت فولاد ایران را بطور عام تحریم کرد و یک بار هم نام شرکت فولاد مبارکه را بطور خاص در لیست تحریم‌ها قرار داد و برای معاملات فولادی با ایران محدودیت گذاشت. اما علیرغم همه این محدودیت‌ها صنعت فولاد ما با سربلندی در حال توسعه است و درست در همین سال‌های تحریمی فولادمردان با غیرت توانستند با افزایش تولید، جایگاه ایران را ارتقا داده و ایران در میان ده کشور اول تولیدکننده فولاد جهان قرار گرفت و همچنان صنعت فولاد کشور به صادرات و ارز‌آوری ادامه داد.
رئیس انجمن فولاد افزود: اکنون آوردن نام چند شرکت فولادی در لیست جدید تحریم‌ها در حالی که کل این صنعت از قبل تحریم بوده نشان از درماندگی ترامپ و همفکرانش در زمین‌گیر کردن فولاد ایران دارد و هیچ تاثیری بر عملکرد این شرکت‌ها نخواهد داشت و انشاالله بیش از پیش در جهت تولید، توسعه و تجارت بین‌الملل اقدام خواهد شد.

در گروه: فولاد
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: چیلان
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها