Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو
اخبار
08

بهمن تجلی زاده، معاون فروش و بازاریابی فولاد خوزستان گفت: در حال حاضر به دلیل پایین بودن قیمت داخلی فولاد در مقایسه با قیمت های صادراتی، برخی از تولیدکنندگان داخلی که ظرفیت های پایینی دارند و اخیرا آغاز به کار کرده اند، تنها با هدف کسب بهره اقتصادی آن هم به صورت مقطعی، از این اختلاف قیمت داخلی و بازار جهانی استفاده کرده و صادرات انجام می دهند.

وی افزود: این مسئله ممکن است در آینده به برندسازی و اعتبار جهانی شرکت های مطرح ایرانی آسیب جدی وارد کند. بنابراین لازم است سازمان های رسمی و غیررسمی ازجمله انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در مورد کیفیت فولاد تلاش بیشتری از خود نشان دهند.

تجلی زاده خاطرنشان کرد: نیاز است که در درجۀ اول بر کیفیت محصولات این تولیدکنندگان دقیقا نظارت صورت گیرد و در گام بعدی مانع از تولید، صادرات و حتی فروش داخلی محصولات بی کیفیت تولیدکنندگان شویم.

معاون فروش و بازاریابی فولاد خوزستان ادامه داد: در این صورت هم از کاربرد فولادهای نامرغوب در ساختمان سازی و در نتیجه خسارتهای جانی و مالی ناشی از آن در کشور جلوگیری می شود و هم رتبه و برند فولاد ایران در بازار جهانی فولاد حفظ می شود.

وی تصریح کرد: طبیعی است این رویکرد در کنار مزیت های فوق باعث افزایش کیفیت فولاد ایران نیز خواهد شد و تولیدکنندگان را در توسعه صادرات کمک خواهد کرد.

در گروه: فولاد
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم | | منبع: چیلان
| نظر (0) RSS comment feed

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

آخرین خبرها